O firmie - Nord-Parkett - Podłogi twoich marzeń.

Idź do spisu treści

Menu główne

O firmie

Nordpark & Pol Wood Products Group jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku europejskim od 1993 roku. Firma posiada swoją siedzibę w miejscowości Grzybno w okolicy Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim.
Celem naszej firmy jest produkcja najwyższej klasy podłóg drewnianych przy zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji oraz wykwalifikowanych pracowników. Szeroki asortyment naszych produktów, atrakcyjne ceny, terminowość, a także profesjonalna i miła obsługa sprawiają, że jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm przy wykończeniach renomowanych obiektów prywatnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej (
patrz REFERENCJE).
Gwarantujemy Państwu fachową pomoc przy wyborze naszych podłóg drewnianych. Produkowane przez nas podłogi idealnie nadają się zarówno do domów i mieszkań, jak również do biur i lokali użytkowych. Nasze podłogi podkreślają niepowtarzalny i elegancki charakter pomieszczenia, w którym Państwo mieszkają i pracują. Stanowią także swoistą wizytówkę mieszkania czy biura.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego